Наливні підлоги

Наливні підлоги у Львові зараз набирають популярності. Їх виготовляють, використовуючи екологічно безпечні полімери, які дозволяють отримати ідеально гладку поверхню підлоги. Через технологію встановлення їх іноді називають їх «заливні підлоги».
Полімерні наливна підлога в квартирі - чудова альтернатива ламінату, плитці або лінолеуму. На заливку підлог витати матеріалів невеликі, але ціна їх досить висока з огляду застосування дорогих матеріалів і трудомісткості роботи (полімери наносять у кілька шарів). Ціна на такі підлоги, слід зауважити, залежатиме також від якості матеріалу, що йде на його заливку. Щоб визначити точну вартість всього проекту, необхідний виклик майстрів додому.
Наливні підлоги в квартирах характеризуються дуже високим ступенем зносостійкості, абсолютно не пропускають вологи і володіють деяким антибактеріальним ефектом: в таких підлогах мікроорганізми не можуть розмножуватися. Підлога в квартирі буде відповідати вашим вимогам і прекрасно вписуватися в загальний дизайн квартири, вам необхідно лише вибрати колірну гамму покриття. У цьому вам нададуть допомогу фахівці. Наливна підлога виготовляється з екологічно чистих матеріалів, що особливо важливо для оформлення дизайну дитячих кімнат.
Наливна підлога допоможе вам вийти з сірих буднів, кожен день милуючись акуратною ручною роботою майстра, не виходячи з дому, прямо під вашими ногами!
Якщо у вашій квартирі потрібно виготовити високоякісні міцні ексклюзивні полімерні підлоги, оптимальним виходом буде звернення до нас для отримання повного спектру послуг та консультацій щодо догляду за наливними підлогами.