Тенденції в дизайні інтер'єрів у 2014 році

стеля голубого кольоруУ 2014 році модним в дизайні інтер'єрів буде синій колір, а популярним - використання натуральних матеріалів. Дизайнери рекомендують ознайомитися з останніми тенденціями перед тим, як зайнятися ремонтом своєї квартири або офісу.
1. Синій колір. Цього сезону він як ніколи в моді. Спокійні, холодні сині відтінки створять ідеальну атмосферу для роботи і роздумів. Цей колір найкраще поєднувати з білим кольором або зі світло-сірим. Кімната в таких тонах буде легкою, чистою.
2. Ліловий колір. Це ще один модний відтінок сезону-2014. Ліловий колір ідеальний для оформлення інтер'єру в стилі рококо, ар-деко, еклектики. Дизайнери впевнені, що в такій кімнаті ніщо не буде відволікати вас від приємних думок, створить легку розслабленість і атмосферу млості.
3. Натуральні матеріали. Вони завжди в моді, і чим далі, тим більше. Актуальні натуральні матеріали в якості декору інтер'єру, предметів меблів. Дизайнери комбінують природні вироби з сучасними технологіями, створюючи оригінальні цікаві рішення. Найпопулярнішими матеріалами будуть дерево, камінь, металеві вироби.
4. Принти. При виборі текстилю для дому віддайте перевагу однотонним фактурами або тканинам з геометричним візерунком, абстрактним орнаментом - це хіт сезону. В обробці стін модним рішенням стане квітковий принт на білосніжному тлі.
5. Кухням простір. Мінімум шаф, особливо навісних, більше вільного простору над робочою зоною в кухні - актуальний тренд року. Звичайно, якщо ви можете собі це дозволити.
6. Функціональна, зручні меблі. Відносно вибору меблів, перевага віддається округлим, обтічним, згладженим формам, ергономічним конструкціям. Вироби повинні бути функціональними, а не «для меблів».
7. Екологічність. Екодізайн стає популярнішим з кожним роком і не втратить свою актуальність ще дуже довго. Крім використання натуральних матеріалів в обробці, декорі і меблях, в тренді вертикальне озеленення, зимові сади, міні-городи, клумби і т. п.