Як грамотно вибрати натяжну стелю?

монтаж натяжної стеліНезважаючи на те, що натяжні стелі як продукт масового попиту з'явилися на вітчизняному ринку відносно недавно, їх популярність з кожним роком тільки збільшується. Сьогодні в багатьох квартирах, офісах встановлені натяжні полотна західних і вітчизняних виробників. Це не дивно. Адже завдяки унікальному дизайну в інтер'єрі приміщення можливо створити індивідуальний, унікальний стиль. Сьогодні стелі у вигляді зоряного неба або північного сяйва уже нікого не здивують. Все залежить тільки від вашої власної фантазії чи фантазії вашого дизайнера.
Незважаючи на поширену думку про те, що монтаж і установка стель не вимагає спеціальних знань і навичок, насправді інсталяція полотен під силу тільки фахівцям, що мають належний досвід і навички.
Експлуатаційний термін стель, а також збереження їх зовнішнього вигляду багато в чому залежать не тільки матеріалу, за допомогою якого вони виготовлені, але і від системи кріплення. Для натяжних стель бувають 4 основних види кріплення: штапіковий, гарпуни, клинове і окремо кріплення для безшовних полотен. Для першого і третього способів використовуються штапики і спеціальні клини відповідно. Для гарпунного способу кріплення виготовляється спеціальний бортик з того ж ПВХ матеріалу. Перевага такого кріплення полягає в тому, що стеля кріпиться більш міцно і надійно. Четвертий спосіб підходить тільки для установки безшовних стель. У процесі установки полотно кріпиться в профілі шпателем в паз-засувку.
Як правило, полотно для натяжної стелі виготовляється з двох матеріалів: поліестер і плівка ПВХ. У тому випадку, якщо з якоїсь причини ширини рулону не вистачає для установки, то загальне полотно зшивається з декількох, які зварюються між собою на верстатах ТВЧ.
Важливо зазначити, що натяжні стелі абсолютно не бояться ніяких протікань, просто і легко миються. Для миття підійде звичайна волога ганчірка, хоча допустимо і застосування спеціаільних засобів для чищення.
Якщо у вас виникли питання щодо наявності тієї чи іншої моделі, колірних варіантів, а також ціни на натяжні стелі, будь ласка, зателефонуйте нам.