Ремонт. Який тип стелі обрати?

ремонт стеліВи прекрасно знаєте, що таке євроремонт. Тобто, вибираємо нові шпалери, розетки євро стандарту, заміна старого лінолеуму на розкішний паркет. В даний час всі перераховані дії належать до звичайного ремонту.
У сучасному світі дуже важливу роль відіграє інтер'єрний стиль, який створюється не тільки в розумі, а й на папері. І його не можна створити з будь-яких підручних матеріалів. Все дрібниці повинні гармоніювати і доповнювати один одного. Окремо це, можливо, дивовижні штучки, але, зібравши їх разом, ми бачимо дисонанс. Тому кімнати обробляти будемо, попередньо продумуючи кожну дрібницю. Поєднуватися має колірна палітра стель, стін і підлоги. У коридорі ми повинні відчути завершення всього задуманого. Саме так, ми зможемо створити індивідуальний і неповторний стиль свого затишного житла.
Стеля в цьому випадку займає перше місце за важливістю. У будівельних магазинах пропонується величезний вибір різних видів стелі. Щоб не помилитися у вирішенні розберемо деякі з них.

  • Перший. Звичайна штукатурка, на яку наносимо водоемульсійну фарбу. У цьому варіанті висота стель зберігається. Але на штукатурці через деякий час, можливо, з'являться тріщини.
  • Другий. Використовуємо на обробку стелі гіпсокартон або листи сухої штукатурки. Для цього краще пристосувати вологостійкі листи. Їх укріплюють саморізами до металевого профілю, обклеюють малярною сіткою, далі фарбують. Цей варіант дуже хороший при установці безлічі світильників або електроприладів. Приховаєте всі дроти. Але на стиках можуть утворитися тріщини, та й висота стелі стане нижче сантиметрів на шість.
  • Третій. Монтуємо натяжні полотна. Цей вид став вельми популярним. Тут ви чудово заховаєте електропроводи, що проходять по стелі. Потім створите прекрасну звукоізоляцію, позбудетеся від проточек на все життя. Це робиться дуже швидко і легко. І остання перевага цього виду стелі, він чудово виглядає і вписується в сучасний інтер'єр. Але пам'ятайте, будь ласка, шановні читачі, що даний стеля зменшує розміри вашого приміщення. Прекрасно підійде для квартир спочатку з високими стелями.

Таким чином, ми створили самий основний фон оздоблення нашого затишного гнізда. Від стелі залежить цілісність і неповторність всієї квартири.