При виборі натяжної стелі остерігайтеся підробок!

Переваги натяжних стель - це швидкість монтажу, довговічність, можливість створення багаторівневих конструкцій різних форм, нанесення фотодруку, величезний асортимент за кольором і фактурою. Завдяки цим якостям натяжні стелі стали надзвичайно популярними. І як наслідок цього на ринку натяжних стель з'явилася велика кількість недобросовісних виробників і монтажників натяжних стель низької кваліфікації, які користуючись тим, що клієнт зазвичай не розбирається в особливостях натяжних стель, пропонують йому під маркою якісних європейських полотен, натяжні стелі з плівок загального призначення. Більш того, деякі недобросовісні фірми використовують в рекламних цілях абревіатуру подібну з логотипами популярних торгових марок!
На що треба звернути увагу, щоб зробити правильний вибір і придбати якісну і надійну стелю.

Виробник

Головний фактор, що впливає на якість, довговічність, екологічність натяжної стелі є фірма-виробник натяжних стель, яка може підтримувати високий рівень технології виробництва і закуповувати якісні матеріали європейських брендів. Ми пропонуємо натяжні стелі, які виготовляються з високоякісних матеріалів, від перевірених часом європейських постачальників плівки (Lackfolie, Alkor Draka, Descor). Російські, китайські та бельгійські плівки не використовуються.

Матеріал

Класичні натяжні стелі виготовляються з міцної плівки ПВХ, що закріплюється в спеціальному профілі. Найбільш поширені фактури - глянцева, матова і сатинова. Стандартний варіант - матова стеля. Така стеля відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Ціна

У першу чергу, вартість натяжної стелі залежить від використаного матеріалу і фактури. Вартість плівки європейських виробників вище, ніж у вітчизняних і китайських аналогів, але тут ви будете гарантовано спокійні не тільки за якість полотна, а й за його екологічні властивості. Оксамит і шкіра - дизайнерські фактури - коштують набагато дорожче глянцевих, матових і сатинових полотен. Вище і вартість натяжної стелі у відомих торгових марок, що забезпечують якість. Одним з найдорожчих варіантів обробки натяжної стелі буде арт-друк. Вартість стелі збільшують складні конструкції (кілька рівнів, криволінійні ділянки), установка додаткових конструкцій (пристроїв для забезпечення пожежної безпеки, точкових світильників, люстр, коробів під комунікації.